О нас

Команда Relax villa реалізовує у своїй роботі перевірені досвідом концепції надання готельно-ресторанних послуг. Це міжнародна мережа заміських відпочинкових комплексів, яка включає Relax villa Kyiv, Relax villa Bukovel, Relax villa Dnepr, Relax villa Kamenec, Relax villa Morshin, Relax villa Rhodos (Греція). Наш колектив, від адміністрації і до покоївок, максимально орієнтується на побажання усіх клієнтів, що надає можливість постійно вдосконалювати сервіс, і врешті робити його ідеальним. Наша кінцева мета – зодоволені та щасливі гості, які повертаються до нас знову, аби насолодитися неповторним відпочинком. Наше завдання – забезпечення приємного відпочинку, повного релаксу, відновлення життєвих сил, а також створення сприятливих умов для результативної віддаленої праці. Для цього ми створили концепцію заміських відпочинкових комплексів, у яких:

  • прекрасна доглянута територія, по якій приємно гуляти та хочеться робити безліч красивих фото;
  • багато різноманітних розваг, аби Ваш відпочинок був не лише відновлюючим, але й насиченим та цікавим: верхова їзда, купання у басейні, сонячні ванни та можливість позасмагати, плавання на човнах, прогулянки на велосипедах та піші прогулянки по лісі, збір грибів, баня на дровах та ароматний чан, дитяча площадка з батутом, риболовля;
  • наша візитна картка – це уважний та ненав’язливий персонал, який оточує турботою гостей;
  • корисне та мега смачне харчування від гастрономічних віртуозчисті та затишні номери та котеджі, обладнані всім необхідним, новими меблями, комфортабельними ортопедичними матрасами та подушками, найніжнішою постільною білизною.

Ми гарантуємо повноцінний та цікавий відпочинок, а також найвищий сервіс.

НАШІ ФОТО